Temizlik firmamızın stand montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Fuar standlarını; kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Fuar faal durumdayken de, isterseniz temizlik personelimiz hizmet vermektedir.

Cevher Temizlik olarak, fuar temizliğinde; stand kurulumu bittikten sonra tüm kaba çöplerin atılması, sergilenecek olan tüm ürünlerin silinmesi, tozlarının alınması, mevcut ise depo alanının temizlenmesi, cam ve parlak tüm yüzeylerin silinmesi, stand kurulum esnasında oluşabilecek montaj çöpleri, tozu vb. temizliği yerlerin temizliği, gerekli görüldüğü takdirde zeminin endüstriyel tip zemin yıkama makinesi ile yıkanması, zeminde halı mevcut ise vakumlanması, standın fuara hazır hale getirilmesi hizmetlerini kapsar.

Cevher Temizlik Şirketi olarak; firmamızın en önemli prensibi kaliteli temizlik hizmeti sunmak olup, insanların her şeyin en güzeline layık olduğunun bilincinde olmak amacımızdır. Bu doğrultuda en iyi temizlik, en kaliteli temizlik ve en ekonomik temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmak için varız.

Cevher Temizlik’te; kaliteli temizlik ekipmanlarıyla, eğitimli temizlik personelleriyle, kaliteli temizlik hizmetini bulursunuz.