Koltuk yıkama işleminin en doğru seçim yolu, bilinçli uzman ekip kadrosuna sahip bir firmadan yardım almak olacaktır. Yerinde koltuk yıkama işlemini en son ne zaman yaptırdınız? Ya da daha öncesinde koltuk yıkama işlemini yaptırdınız mı? Şöyle bir düşünün, günlük giydiğimiz kıyafetlerimizi, ne periyotlarla yıkama yapıyorsunuz. Bir de evinizde kullanmış olduğunuz koltuklarınızı, hangi sürede yıkama ya da silme işlemine tabi tutuyorsunuz, ya da yıkama gereksinimini ne derece doğru buluyorsunuz? Firmamızın ekipleri de yılda en az 2 kere evde kullanmış olduğunuz koltuk, kanepe, çek yat gibi kullanım eşyalarınızın yıkama esnasından geçmesidir.

Bir de her ay dezenfektasyon içeren bir su hazırlanarak koltuk silme işlemini de gerçekleştirmek gerekmektedir. Artık koltuk yıkama gibi kullanım eşyalarınızın da, bir kıyafetiniz kadar, yıkanma gereksinimini olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cevher Temizlik Şirketi diyor ki, evinizde küçük bir bebeğiniz ya da çocuğunuz varsa, bu söylemiş olduğumuz temizleme periyotlarına sevdiklerinizin sağlığı için de uymanız gerekmektedir. Önceliğimiz sağlık ve temizlik olması gerekir.

Koltuk yıkama işi sizlerin de bildiği gibi, zor bir iştir. Koltuk yıkama firmaları ve temizlik alanında faaliyet gösteren firmalar gelip yerinde koltuk yıkama ile yıkarlar. Fakat bu konuda bir hususa dikkat etmekte fayda vardır. Tonlarca para verip aldığınız modern ya da klasik koltuklarınızı emanet edeceğiniz firma ya da kuruluşlara dikkat etmenizde fayda vardır. Biz sizlere bu hizmeti eğitimini almış uzman ekibimiz tarafından sizlere sağlamaktayız.

Çoğu ev hanımları, özellikle açık renk koltuklarını, bez yardımıyla silmektedir. Artık bu eziyetli koltuk silme derdini ortadan kaldırmak için, İzmir Suna Temizlik firması olarak her zaman ve daimi olarak sizlere bu değerli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Eğitimini almış uzman ekibimiz öncelikle gerekli olan, özel üretim koltuk deterjanını son teknolojik ekipmanlarımıza aktararak ve gerekli önlemlerini tamamlayarak işe başlar. Öncelikle her işte olduğu gibi bu iş içinde gerekli fizibilite raporu oluşturulur. Bizler bu hizmeti size sağlayarak sizlerin ve ailenizin daha temiz ve mikroplardan arındırılmış ve ilk günkü kadar temiz bir koltukta yaşam sürmenizi sağlamak için her zaman siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

Yerinde koltuk yıkama ile yıkamış olduğumuz koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar vermeden yıkanmaktadır. Firmamız, sizden gelen talep ile istediğiniz gün ve saatte gelerek, uzman şekilde yıkama ve kurutma işlemini gerçekleştirmektedir. Koltuklarınızın üzerindeki lekeler için koltuğun kumaşı göz önüne alınarak özel deterjanlar tercih edilir. Koltuk yıkama esnasında İzmir koltuk yıkama ekibimiz koltuklarınıza zarar vermeden titiz bir çalışma sonucu sonuçlandırılmış olur. Sizlerin bize belirtilen günlerde, gerekli bütün önlemler alınarak size belirtilen saatler aralığında, koltuklarınızın kurutma işlemi sağlanarak sizlere yapılan işin tanımını ve yapılan işin gösterimini yaparak, öncelikle sizlerin memnun olmasını sağlamaktayız.

Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuklarınız, gün içinde kurur ve kullanımınıza hazır hale gelmiş olur. Bizler İzmir koltuk yıkama olarak, her zaman ilk hedefimiz siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve anti bakteriyel deterjanları kullanarak daha temiz ve ilk günkü kadar temiz koltuklarınızı sizlere uygun ücret karşılığında sunmak ve teslim etmektir. Sizler artık bu zahmetli işi düşünmeden tek telefonla evinize kadar gelip bu işlemi yapan firmamıza işlerinizi teslim etmeniz ve gönül rahatlığıyla koltuklarınızı firmamıza teslim etmelisiniz. Bunun için hiç düşünmeden bizi aramanız yeterli olacaktır.