İnşaat temizliği herkesin de bildiği gibi gerçekten çok eziyetli ve çok zahmetli bir iştir. Yeni bitmiş bir binaya daha hiç bir şey yapılmadan içeri girildiği zaman ev her ne kadar güzel olsa da en başta gelen şey yine her zamanki gibi temizlik olmuştur. İnşaat sonrası temizlik boya kalıntıları PVC kenarlarındaki sökülmesi eziyetli ve zor olan bantların çıkarılması, yere dökülen çimento gibi inşaat kalıntıları. İşte bu sırada devreye yine her zaman olduğu gibi Suna Temizlik girmektedir.

Siz yorulmayın, siz sıkıntı çekmeyin, siz düşünmeyin diye her zaman yanınızda olmaktan hiç bir zaman ödün vermedik ve vermeyeceğiz. Öncelikle yeni bitirilmiş ve inşaattan yeni çıkmış daireler için, fizibilite raporu hazırlanır. İşin durumuna göre eleman sayısı belirlenir, iş bölgesinde ilk önceliğimiz olan güvenlik önlemleri alınır ve gerekli ekipmanlar hazırlanır. İnşaat sonrası temizlik de ilk etapta her ne kadar boş daire de olsa duvara bile kesinlikle en ufak bir zarar gelmemesini firmamız tarafından kanıtlamış bulunmaktayız. Sizlerin inşaat öncesi ve sonrası görüntülerini gördükten sonra, aradaki farkı kesinlikle göreceksiniz. Temizlik firmamız, güvenle ve ferahla oturabileceğiniz bir ortam yaratmaktadır. Kesinlikle aklınızın bir köşesinde de kalacağı acaba? Sorusuyla sizleri baş başa bırakmadan çözüm odaklı çalışacağız.

Sizler bizler için, bizler bu tür temizlik yaptıran bireyler tarafından değerli olmanın yanı sıra, bu değerimizi sizlere yaptığımız işin sonucunda göstermekle mutluluk duyacağımızı bir kez daha belirtmek isteriz. İnşaat sonrası temizlikler de dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise inşaattan yeni çıkmış bir binanın tavan duvar ve benzeri bölgelerinde ve özellikle zeminlerdeki çalışmalarımızı daha dikkatli ve sonuç odaklı hızlı bir şekilde hazırlayıp siz değerli müşterilerimize teslim edeceğiz. Özellikle zemin bölgelerinde, zemin temizleyici ekipmanlarımızı kullanarak zeminlere zarar vermeden ve hiç bir bölgenin hasar görmemesini sağlamamız gerekmektedir. Evin içerisine saçılmış alçı, çimento, sıva ve atıklar hatta molozlar, tüm bunlar Suna Temizlik firmasıyla dert olmaktan çıkmaktadır. Kendi başınıza yapmaya çalışsanız rahatlıkla 3 gününüzü alacak ki, ayrıca yorulduğunuz yanınıza kar kalacaktır. Bu sebepten dolayı, bizimle iletişime geçerek, tüm bu işleri kolaylıkla yaptırabilir ve yeni evinize adım atarken mis gibi temizlik kokusunu soluyabilirsiniz.Boş evin temizlenmesi kolay olur diyen zihniyetlerde bulunmuyor değil. Tabi ancak durum bu kadar da basit değil.

Bu tür evlerde yapılacak temizlik, diğer evlerde yapılan temizlikten çok farklıdır ve değişik yöntemler gerektirmektedir. İşinin uzmanı personellerimizle, gerekli temizlik ekipmanlarının, doğru yerde kullanımını sağlayarak, kolay ve etkin temizliği hedeflemekteyiz. Uzun uğraşlar sonucu yaptırdığınız, evinizin temizliğiniz firmamıza bırakın, sizde işlerinizden geri kalmadan normal yaşamınızı sürdürmeye devam edin. Özellikle akıllarda kalan inşaat sonrası temizliklerde, evin bir bölümü olan burası nasıl olacak sorusundan uzaklaşın. İnşaat sonrası temizlik de sizlere daha iyi hizmet vermek açısından işin ehli olan ekibimiz, balkonlarda ki pislikleri, asansör içerisinde kalan pislikleri ve daha aklınıza gelmeyen birçok temizlik gerektirecek bölgeleri rahatlıkla temizleyecektir.

İnşaat pisliği bulunan evlerde temizliğe başlamadan önce kaba pislikler toplanır. Elle toplanabilen fırça ile temizlenebilen tüm pislikler toplanıp çöp torbalarına konulduktan sonra, sıra temizliğin detayına gelir ki, asıl önemli nokta da burada başlamaktadır. Çünkü harç, sıva, derz, yağlı boya, yapışkan malzemelerinden yahut evdeki yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle, bez kullanmadan önce bölgenin kazınması gerekebilir. Zeminlere göre farklı, zemine ve duvara zarar vermeyen kazıyıcı malzemeler kullanılarak, cam ve fayanslar çizilmesin diye, farklı işlemlere tabi tutulur.

İnşaat sonrası temizlik de Sert ve yumuşak fırçalar, temizlik bezleri, gerekli ekipmanlar toplanarak, her bölgeye ayrı hassasiyet uygulanmalı ki, özenle yaptırdığınız eviniz, daha içine girmeden heba olmasına izin vermemeliyiz. İzmir Suna Temizlik firması olarak tüm ekipmanları, eksiksiz ve yerinde kullanarak evlerinizi ışıl ışıl temizlemeyi ve temizlendikten sonra o temiz havayı ailenizle ve sevdiklerinizle beraber solumanızı istiyoruz. Bu arada siz de taşınma hazırlıklarınızı yapabilir, günlük işlerinizi aksatmadan yürütmeye devam edebilirsiniz. Firmamız olarak her zaman müşteri memnuniyeti açısından, temizlik ve o hoş kokuyu sizlere sunmak ve yaptığımız işin hakkını göstermek isteriz. Sizlere kaliteli temizlik servisi sunarak, sizlerin ferah bir ortamda bulunmanızı sağlamak firmamız adına belirlenmiş bir hedef olacaktır. Bizler hedeflerimiz doğrultusunda ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve yaptığımız işlere göre müşteri potansiyeli oluşturup, sizlerle daimi olarak çalışmak isteriz. Sizler de yapılan bu hizmetin karşılığında bize gönülden güvenip bu şekilde bir müşteri ilişkisi kurmak ve bunu devam ettirmek isteriz.

Temizlik firması olarak ve çok rekabet yaşanan firmalar mevcut. Sizlerin de herkese kolay kolay güvenmediğinizi düşünerek bu hizmeti en iyi şekilde yapıp sizlerin güvenini kazanıp başarımız doğrultusunda ilerlemeyi hedefledik. Eğer sizde temiz ve huzurlu bir ortam istiyorsanız bize ulaşmanız gerekmektedir ki sizlerin de bize olan güveni artsın ve devam etsin. Sizlerde bu uygun ve kaliteli hizmetten yararlanmak için kendinizi yormayın ve evinizi emin ellere teslim edin.