Firmamız sizler için, evinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz, günlük gündelikçi bayan tedarikini sağlamaktayız. Ev hanımları, rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. Aklınızda hiç bir kuşku ve şüphe kalmadan firmamız çalışanları bayan elemanlardan oluşan ekiple rahatlıkla çalışabilirsiniz. Sizlere bu güveni sağlayan Cevher Temizlik Şirketi olarak her zaman bizden memnun kalmanızın garantisini verebiliriz. Günlük işlere giden bayan personellerimiz. Siz evde olun ya da olmayın. Sadece sizler yapılacak işi gösterin gerisini bize bırakın. Banyo temizliği, tuvalet temizliği, salon, odalar, aksesuar eşyalarınız, ütüleri, yıkanacak çamaşırlarınız, kurutulacak eşyalarınız ve daha fazlası için sizlere böyle bir imkânı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Komşularınızla rahat rahat zaman geçirebileceğiniz, çocuğunuzla ilgilenebileceğiniz ve gezmeye gidebileceğiniz, en önemlisi güvende olan eviniz. Bunları düşünerek ve uygun fiyat standartları doğrultusunda gündelikçi bayan işinizden ödün vermeyin. Sizin belirlemiş olduğunuz günlerde bayan elemanımızı gönderiyoruz ve yine sizin istediğiniz saatlerde çalışmalarını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim açımızdan çok önemli olup sizler içinde bizlere güvenmekte çok kararsız kaldığınızı da düşünebiliriz. Bu durumda firmamız tarafından garanti altına alınmış değerli eşyalarınız ve günlük kullanımda bulunan eşyalarınız bizim tarafımızdan güvence altına alınmış olmaktadır. Günlük işlere gelen bayan elemanları kendi yerinize koyun. O evi kendi evi gibi sahiplenmesi ve kendi evinde nasıl bir performans gösteriyorsa, sizin evinizde daha çok performans göstereceğinizden kesinlikle hiç bir zaman kuşkunuz olmasın. Bizler ve çalışan bayan, erkek personeller olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti olmuştur. Ve bu doğrultuda ilerlemeye devam edeceğiz.

Bu alanda çok faaliyet gösteren gündelikçi bayan tedarikini sağlayan ve firmayla çalışmayan bazı bayanlar da oluyor. Yalnız herkese güvenilmeyeceğini tekrar tekrar belirtmek isteriz. Sonuçta her gün siz evde olamayacaksınız. Evinizden çıktıktan sonra aklınızda en küçük bir soru işareti kalacak ise bizim tarafımızdan gönderilen personel için, bu bizim bitmiş bir firma olduğumuzu göstermektedir. Burada devreye giren ekibimiz size gerekli güvenliği sağlayacağı için yine aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır. Personellerimize verilen eğitimde, önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu ve çalışma şartlarının ne durumda olabileceğini anlattık ve bununla ilgili toplantı, seminer düzenledik. Emin olabilirsiniz ki doğru adrestesiniz. Cevher Temizlik Şirketi olarak her zaman sizlere temiz ve her zaman güvenli bir hizmet sağlamak için buradayız.